subject Vefatinin yedinci yildönümünde efsanevi futbolcu ve Divan Yönetim Kuru…
writer Jocelyn
date 23-01-13 00:32
hit 1,106

본문

Basketbol gelecekte önemli ölçüde gelisecek, ve oyuncular çok sayida firsata sahip olacakti. Çünkü Türkiye 19 Mayis'in en büyük Besiktas Atatürk'ünden hediye olarak almistir. If you have any inquiries pertaining to the place and how to use softon.fr, you can contact us at our own internet site. Ülkenin farkli sehirlerinde her yil hevesle ve coskuyla andigimiz Gençlik ve Spor Günü, softon.fr bu nedenle 19 Mayis'ta ülkemiz için özellikle önemli.

Saat 16.00'da, dogrudan kampa uçmak için Sabiha Gökçen Havalimani'ndan özel bir uçaga binecek.

En degerli güven kaynaginiz bu temeldir. Atatürk Türk gençligine tapiyor ve güveniyor ve onlara Türkiye'nin gelecegine emanet etme konusunda hiçbir endisesi yok. Küçük alanda yapilan çift kale taktik maçi, egitimi minyatür bir kale maçi ile tamamladi.

Karaköy Dock'ta kasvetli ve soguktu. Sürücüye finali verdim 50 cebimde vardi pound. Besiktas yarin yarinki maçi arabam.com Konyaspor softon.fr ile Sport Toto Süper Ligi'nde ögle vakti tamamlayacak.

24 Mayis 1935'te 19 Mayis Gençlik ve Spor Günü'nün ilk baskisi “Atatürk Günü” olarak kutlandi. Karaköy'e Dolmus gelmisti. Isinma ve pas çalismasi spordaki ilk adimlardi.

Gençlik ve Spor Günümüz her yil Mayis"ta kutlanmaktadir. 1949 ve 1954 yillari arasinda siyah-beyazlarimiz dört Istanbul Ligi sampiyonlugunu kazandi. Besiktas, 19 Mayis'a Gençlik ve Spor Günü'nü dönüstürerek zafer aldi. Kaburgalari agrili ve soguk olmasina ragmen, Maçtan sonra Karaköy dolluyu Harbiye"ye dogru sürerken kendimle mutlu ve gurur duydum.

Besiktas'in bugün de önemli bir anlami var. Egitim geçisle devam etti, parçalamak, ve 5 açik 2 taktik çalisma ile sona ermeden önce geçer.

Varligi ve gelecegi sadece buna dayanmaktadir. Atatürk: Kati cisim saglam kafayi içerir! Bugün, geçis gerektiren rotalar boyunca seyahat ediyorduk.

2013 yilinda aramizda vefat eden Ali Hsan Karait, saygi ve merhametle aniliyor.

Samsun'daki Milli Mücadele, 19 Mayis 1919'da büyük liderimiz Atatürk tarafindan baslatildi ve Türk ulusuna bagimsizlik için ön plana çikti. Besiktas Jimnastik Kulübü, 1935 yilinin Mayis ayinda Galatsaray ve Fenerbahçe kulüpleriyle bir toplanti düzenleyerek efsanevi sef Atatürk'ün deger verdigi gençlere sevgi ve saygisini göstermek amaciyla “Atatürk Spor Günü” düzenlenmesi fikrini ortaya atti.

Türk Spor Örgütü'nün ileri gelenleri, 1924 yilindan bu yana düzenlenen yillik Spor Kongresi için düzenlenen bu güzel etkinlikten kisa bir süre sonra Ankara'da bir araya geldi.

100'den fazla sporcudan olusan kadroya sahip Besiktas, o gün yarismalar öncesinde düzenlenen resmi geçit töreninde çilginca alkislandi, ardindan örnek kiyafetler giyen, kafalari, gözleri ve sismis gögüsleri olan Fenerbahçe ve Galatsaray sporculari izledi.

Germe isi, istasyon kosulari, ve isinma kosulari sporun ilk adimlariydi.

Atatürk konusmasinda gençlere su önemli misyonu aktardi: “Ey Türk Gençligi!” Türk bagimsizligini ve Türkiye Cumhuriyeti'ni her zaman korumak ve savunmak ilk görevdir.

19 spor etkinlikleri ve törenleriyle ülke çapinda. Antrenörümüz Enol Günesn, egitim, kosullandirma ve taktik çalismalari denetlemektedir.

Saglikli olmanin basari için bir ön kosul oldugunu vurguladi., ve spor yapmak saglik için gerekli.

Antrenörümüz Enol Günesn, egitim, kosullandirma ve taktik çalismalari denetlemektedir.
  • 페이스북으로 보내기
  • 트위터로 보내기
  • 구글플러스로 보내기
  • 블로그 보내기
  • 텔레그램 보내기

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

이전글 다음글